Ako nás nájdete?

Predmestská 90, Žilina, pri Hypertescu

Ak prichádzate od MARTINA, na svetelnej križovatke pri Hypertescu pokračujete rovno, na ďalšej svetelnej križovatke ( odbočka na parkovisko pri Hypertescu) pokračujete rovno po štvorprúdovej ceste ( Predmestská). Po asi 100 m na ľavej strane uvidíte predajňu áut Mazda, Honda a nad salónom áut je náš pútač Biorezonančné vyšetrenie Bio Relax. Náš vstup je na začiatku komplexu, menšia sivá bránka s označením Bio Relaxu. Parkovať môžete buď pri Hypertescu alebo sa pri salóne otočíte a za vchodom ku nám je asi 20m parkovisko.

Ak prichádzate od PRIEVIDZE, držíte sa na Poprad. Ak prichádzate ku svetelnej križovatke pri Hypertescu odbočte vľavo. Na ďalšej svetelnej križovatke ( odbočka na parkovisko pri Hypertescu) pokračujete rovno po štvorprúdovej ceste ( Predmestská). Po asi 100 m na ľavej strane uvidíte predajňu áut Mazda, Honda a nad salónom áut je náš pútač Biorezonančné vyšetrenie Bio Relax. Náš vstup je na začiatku komplexu, menšia sivá bránka s označením Bio Relaxu. Parkovať môžete buď pri Hypertescu alebo sa pri salóne otočíte a za vchodom ku nám je asi 20m parkovisko.

Ak prichádzate od ČADCE, za mostom v Budatíne odbočíte doprava a idete poľavobrežnej okolo Váhu až ku Hypertescu ( smer Poprad). Na svetelnej križovatke pri Hypertescu odbočíte doprava, Na ďalšej svetelnej križovatke ( odbočka na parkovisko pri Hypertescu) pokračujete rovno po štvorprúdovej ceste ( Predmestská). Po asi 100 m na ľavej strane uvidíte predajňu áut Mazda, Honda a nad salónom áut je náš pútač Biorezonančné vyšetrenie Bio Relax. Náš vstup je na začiatku komplexu, menšia sivá bránka s označením Bio Relaxu. Parkovať môžete buď pri Hypertescu alebo sa pri salóne otočíte a za vchodom ku nám je asi 20m parkovisko.

Ak prichádzate od POVAŽSKEJ BYSTRICE, držíte sa pri vstupe do Žiliny v ľavom jazdnom pruhu až kým neprídete na nadjazd. Tam sa zaradíte do pravého jazdného pruhu a za nadjazdom idete doprava, idete poľavobrežnej okolo Váhu až ku Hypertescu ( smer Poprad). Na svetelnej križovatke pri Hypertescu Na ďalšej svetelnej križovatke ( odbočka na parkovisko pri Hypertescu) pokračujete rovno po štvorprúdovej ceste ( Predmestská). Po asi 100 m na ľavej strane uvidíte predajňu áut Mazda, Honda a nad salónom áut je náš pútač Biorezonančné vyšetrenie Bio Relax. Náš vstup je na začiatku komplexu, menšia sivá bránka s označením Bio Relaxu. Parkovať môžete buď pri Hypertescu alebo sa pri salóne otočíte a za vchodom ku nám je asi 20m parkovisko.

Ak pricestujete vlakom alebo autobusom, od vlakovej stanice alebo zo Štefánikovho námestia Vám ide autobus č.24 alebo 26, trolejbus č.4 alebo 14 – smer zástavka Košická Tesco hypernarket. Tam vystúpite, vrátite sa asi 150 m a uvidíte predajňu áut Mazda, Honda. Na začiatkukomplexu je menšia sivá bránka s označením Bio Relaxu.


pozrieť na väčšej mape

info@biorelax.sk
tel.: ++421 415640205